Hőmérséklet
Álláshirdetések

Beruházási ügyintéző - Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala

Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala állást hirdet 1 fő „beruházási ügyintéző” munkakör betöltésére.

Kinevezés feltételei:

  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • Főiskolai/egyetemi szintű építészmérnök és/vagy gépészmérnök és/vagy energetikai mérnök és/vagy településmérnök és/vagy műszaki menedzser és/vagy vidékfejlesztési agrármérnök  végzettség.

Az álláshely betöltésének feltétele a 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány benyújtása, mely a kedvező elbírálást követően haladéktalanul csatolandó.

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent:

  • közigazgatásban szerzett tapasztalat,
  • szakmai gyakorlat.

Ellátandó feladatok:
Debrecen város kulturális, oktatási, sport jellegű beruházásainak, valamint egyéb önkormányzati beruházási feladatok (ingatlannal, épülettel kapcsolatos) előkészítése, bonyolítása, koordinálása.

A kinevezés közszolgálati jogviszonyban határozatlan időre szól, 6 hónap próbaidő kikötésével, teljes munkaidőben.

Illetmény és juttatások:
a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, a vonatkozó helyi rendeletek és a Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Közszolgálati Szabályzata alapján.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • fényképes szakmai önéletrajz (lakcímmel, telefonos elérhetőséggel), 2 példányban,
  • végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata, 2 példányban.

A jelentkezés benyújtásának határideje:
2020. február 15.

Munkakör betöltésének várható időpontja:
2020. március 1.

Munkavégzés helye:
Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala
Városépítési Osztály
4026 Debrecen, Piac utca 20.

A jelentkezés benyújtásának módja:
postai úton, e-mail-en (hpcs.hivatal@ph.debrecen.hu) vagy személyesen az alábbi címre címezve:

Dr. Szekeres Antal címzetes főjegyző részére
4024 Debrecen, Piac u. 20.

Az álláshirdetéssel kapcsolatban felvilágosítást nyújt:
Kuszkóné Solymosi Orsolya
Városfejlesztési Főosztály
solymosi.orsolya@ph.debrecen.hu
52/511-527

Pályázat szükséges-e
Pályázat nélkül betölthető
Kiírás dátuma
2020. február 3
Lejárat dátuma
2020. február 15

Ossza meg