Hőmérséklet
Álláshirdetések

DMJV Egyesített Bölcsődei Intézménye – 2 fő technikai dolgozó (varrónő)

Debrecen Megyei Jogú Város Egyesített Bölcsődei Intézménye pályázat nélkül betölthető állást hirdet 2 fő technikai dolgozó (varrónő) munkakörbe.

A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. §. (4) bekezdése alapján a pályázat nélkül betölthető munkakör kinevezési feltételei:

A közalkalmazotti jogviszony időtartam:

Üres állás helyére, határozatlan idejű, 3 hónap próbaidővel

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, heti 40 óra

A munkavégzés helye:

4024 Debrecen, Varga u. 23. sz.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

A dolgozók részére védőruha varrása és egyéb bölcsődei textília készítése. Közreműködés a bölcsőde helyiségeinek esztétikus díszítésében, textiljátékok, bábok készítésében is.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók

Kinevezési feltételek:

  • magyar állampolgárság, cselekvő képesség, büntetlen előélet,
  • középfokú iskolai végzettség, Szakmunkásképző Intézet, varrónői képesítés,
  • szakmában szerzett-legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • egészségügyi alkalmasság.

Benyújtandó iratok, igazolások:

Önéletrajz, iskolai végzettségeket igazoló dokumentumok fénymásolata

Beadási határidő:

2018. február 16. napjáig

Beadás módja:

Postai úton, a DMJV Egyesített Bölcsődei Intézménye 4024 Debrecen, Varga u. 23. sz. címre. A borítékra kérjük ráírni a munkakör megnevezését. Az alkalmazásra kerülő dolgozó kiválasztása az írásos jelentkezések elbírálása alapján történik.

Elbírálás időpontja:

2018. február 20

Munkakör betölthetőségének időpontja:

2018. február 22.

Pályázat szükséges-e
Pályázat nélkül betölthető
Kiírás dátuma
2018. január 29
Lejárat dátuma
2018. február 16

Ossza meg