Hőmérséklet
Álláshirdetések

Kertészeti szakmunkás, gépkezelő és segédmunkás - DEHUSZ Kft.

A DEHUSZ Nonprofit Kft. munkatársakat keres az alábbi munkakörök betöltésére:

  • kertészeti szakmunkás és gépkezelő,
  • kertészeti segédmunkás.

Kertészeti szakmunkás és gépkezelő

Ellátandó feladatok:

  • parkfenntartó gépek (kistraktor, John Deere, TORO fűnyírógép, gyepszellőztető, stb.) vezetése/kezelése,
  • parkfenntartás – kertészeti szakmunkák végzése (metszés, gyomtalanítás, gyepkezelés, stb.),
  • 5-6 fős segédmunkás irányítása,
  • B kategóriás jogosítvány szükséges,
  • növényismeret előnyt jelent.

Kertészeti segédmunkás

  • parkfenntartás – kertészeti segédmunkák végzése,
  • B kategóriás jogosítvány előny, de nem elengedhetetlen,

Elvárások:

Talpraesett, racionálisan gondolkodó, a parkfenntartási munkákat, növényeket szerető emberek jelentkezését várják, minimális műszaki érzékkel. A jelölt önálló feladatmegoldásra képes, jól terhelhető legyen, aki egy dinamikusan fejlődő csapat tagja szeretne lenni.

Bérezés várhatóan:

bruttó 200.000 + juttatások

A cégről röviden:

A DEHUSZ Nonprofit Kft. DMJV Önkormányzatának 100%-os tulajdonában álló cége, amely a közfoglalkoztatás megszervezése és lebonyolítása mellett a város zöldfelületének jelentős részét ápoéja és gondozza.

Feladatuk a kiemelt területek közül a Honvédtemető, az Ötholdas Pagony gondozása, de besegítenek a Nagyerdei Parkerdő környezetének zöldfelület fenntartásában is. Emellett kb. 40 cserje és virágágyás, illetve közel 700 frissen ültetett facsemete van a gondozásukban a város közterületein.

Az érdeklődők a munkaero@dehusz.hu elektronikus levélcímre küldjék szakmai önéletrajzukat és rövid bemutatkozásukat.

A jelentkezés benyújtásának határideje: folyamatos

Pályázat szükséges-e
Pályázat nélkül betölthető
Kiírás dátuma
2019. augusztus 12
Lejárat dátuma
2019. szeptember 30

Ossza meg