Hőmérséklet
Álláshirdetések

Pályázati referens - Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala

Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala állást hirdet 1 fő „pályázati referens” munkakör betöltésére.

  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • Felsőoktatásban szerzett szakképzettség.

Az álláshely betöltésének feltétele a 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány benyújtása, mely a kedvező elbírálást követően haladéktalanul csatolandó.

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelenthet:

  • Európai Uniós forrásból megvalósuló pályázati területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Határozottság, kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, precizitás

Ellátandó feladatok:

  • Részt vesz az Integrált Területi Programban tervezett vállalások teljesülésének nyomon követésében;
  • Részt vesz az ellenőrzési nyomvonalak, belső eljárásrendek működtetésében;
  • Véleményezi a felhívás-tervezeteket és a projekt-előkészítés során készült anyagokat;
  • Kapcsolatot tart a városban, illetve a térségben működő önkormányzati és egyéb szervekkel.

A kinevezés közszolgálati jogviszonyba határozott időre szól, 6 hónap próbaidő kikötésével, teljes munkaidőben.

Illetmény és juttatások:

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, a vonatkozó helyi rendeletek és a Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Közszolgálati Szabályzata alapján.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes szakmai önéletrajz (telefonos elérhetőséggel, lakcímmel), 2 példányban
  • Végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata, 2 példányban

A jelentkezés benyújtásának határideje: folyamatos a munkakör betöltéséig.

Munkakör betöltésének időpontja: azonnal betölthető.

Munkavégzés helye:

Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala

Polgármesteri Kabinetiroda

4024 Debrecen, Piac utca 20.

Pályázat benyújtásának módja:

postai úton, e-mail-en (hpcs.hivatal@ph.debrecen.hu) vagy személyesen az alábbi címre címezve:

Dr. Szekeres Antal jegyző részére

4024 Debrecen, Piac u. 20.

Az álláshirdetéssel kapcsolatban felvilágosítást nyújt: Czeglédi Zsuzsanna fejlesztéspolitikai csoportvezető Polgármesteri Kabinetiroda 52/511-457

Pályázat szükséges-e
Pályázat nélkül betölthető
Kiírás dátuma
2018. szeptember 14
Lejárat dátuma
2019. január 17

Ossza meg